• Strona Biura podróży w Języku polskim

Dzisiaj jest czwartek, 30 maja 2024r.

Witamy w Aerocenter Travel!

Biuro Podróży Aerocenter travel

Aerocenter Travel to sprawdzona i solidna firma, działająca na rynku usług turystycznych już od ponad 10 lat. Obecnie zajmujemy jedno z czołowych miejsc w zakresie sprzedaży biletów lotniczych do krajów Azji i wielu turystycznie atrakcyjnych miejsc na całym świecie.


Oferujemy najtańsze bilety lotnicze każdej linii, rezerwacje w hotelach na całym świecie, najtańsze wizy do Chin, Wietnamu, Indii i Rosji, podróżny pakiet ubezpieczeń oraz wiele innych produktów dzięki którym pomożemy Państwu zaplanować całą podróż.


Jako akredytowany agent IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych), zapewniamy Państwu najwyższą jakość obsługi. Dbając o satysfakcję każdego klienta, oferujemy optymalne rozwiązania, łączące cenę z wygodą i komfortem podróżowania. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników wyszuka i zarezerwuje dla Państwa przeloty, hotele i samochody w najkorzystniejszych cenach. Dzięki bezpośredniej współpracy z liniami lotniczymi, możemy zaoferować Państwu najlepsze warunki podróży i przedstawić aktualne promocje.

Posiadamy nowoczesne systemy rezerwacji hoteli i mamy dostęp do bazy ponad kilkunastu tysięcy hoteli na całym świecie. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Booking.com, HRS czy Versys Travel możemy zaoferować Państwu hotele ze zniżkami nawet do 60%.


Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe pakiety turystyczne, przygotowane przez znanych touroperatorów m.in.: Kontynenty, Wygoda Travel, Neckermann, Exim Tours, Rego Bis i wiele innych. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych i posiadamy specjalne taryfy dla firm oraz grup. 

chłopiec


Dodatkowo pośredniczymy w wyrabianiu wiz do Chin, Wietnamu, Indii i Rosji. Wypełniamy za Państwa wnioski, składamy i odbieramy dokumenty. Wszystko po to, aby oszczędzić Państwa cenny czas.

Biuro Podróży Aerocenter

Mamy  wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Współpracując z wiodącą firmą ubezpieczeniową, oferujemy polisy turystyczne wystawiane na rzecz Signal IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA i kilku innych towarzystw oraz karty zniżkowe dla studentów i uczniów (karty Euro<26, ISIC).

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Logo linii lotniczych

Ta strona zachowa zgodność ze standardami XHTML i CSS
Realizacja WebProjekt.

+48 22 838 30 85
+48 603 191 912