• Strona Biura podróży w Języku polskim

Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024r.

Oferta dla Firm

Planują Państwo podróż służbową dla siebie lub swoich pracowników? Chcą Państwo oszczędzić czas oraz zapewnić sobie i swoim współpracownikom najkorzystniejsze przeloty, hotele i transfery?

To doskonały adres!

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie:

Dodatkowo oferujemy bilety lotnicze z możliwością zmiany lub zwrotu biletu za dodatkową opłatą, stawki specjalne i etniczne, możliwość zabrania dodatkowego bagażu, a także zapewniamy pomoc i pośrednictwo w obsłudze programów partnerskich linii lotniczych.

W celu usprawnienia kontaktu oraz zapewnienia szybkiej reakcji na wszystkie Państwa zapytania,  jeden kasjer lotniczy zostanie oddelegowany do obsługi konkretnego klienta.

Jeżeli korzystacie Państwo z naszych usług z określoną częstotliwością, a my znamy Państwa oczekiwania i preferowane kierunki oraz linie lotnicze, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjne warunki płatności.

Jeżeli Państwa Firma korzysta lub zamierza korzystać z podróży służbowych i rezerwacji hotelowych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośredni w naszym biurze. Możecie Państwo również skorzystać z wyszukiwarek zlokalizowanych na naszej stronie.

U nas znajdą Państwo najlepsze oferty połączeń lotniczych, hoteli na całym świecie oraz wynajmu samochodów w jednym miejscu.

Za każdą z oferowanych usług, Aerocenter Travel wystawia fakturę VAT.

W każdym przypadku jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy fachową i skuteczną pomocą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Logo linii lotniczych

Ta strona zachowa zgodność ze standardami XHTML i CSS
Realizacja WebProjekt.

+48 22 838 30 85
+48 603 191 912